Techniki medytacyjne


Zastosowanie medytacji  w intencji przekierowania się na pozytywną zmianę życia i udoskonalenia swojego bycia oraz  funkcjonowania  jest bardzo wszechstronne. Możliwości są nieograniczone, potrzebne są tylko chęci.

Mamy do dyspozycji  szereg  pełnych mocy technik medytacyjnych, których niewiarygodne  i potężne oddziaływanie na umysł jest niezaprzeczalnym faktem. Niezaprzeczalnym faktem jest również to, że to umysł jest przeważnie naszym kłopotem. To on posiada w swych zasobach ograniczające schematy i sposoby myślenia, które blokują naszą radość życia i swobodę poruszania się w teraźniejszości.

Poprzez zastosowanie odpowiedniej medytacji, czyścimy umysł  zupełnie, jak  zaśmiecony dysk komputera i doprowadzamy   do niesamowitych zmian wewnętrznych. Rodzaj medytacji  jest zależny od tego, co chcemy zmienić: czy potrzebujemy np. popracować nad zmianami dotyczącymi spraw zawodowych, a może nad relacjami, związkiem partnerskim, czy obfitością i dostatkiem. W medytacji szczególną rolę odgrywa oddech. Korzystamy też  z  mudr ( układ palców dłoni ), by w ten sposób wpływać na odpowiednie partie w mózgu, co przyspiesza pozbycie się hamujących programów wewnętrznych. Stosujemy również święty dźwięk, którym jest mantra. Mantra dociera do każdej najmniejszej komórki w ciele i poprzez aktywizowanie jej dźwiękiem pobudza  ją i nastraja do naturalnego stanu zdrowia i chęci do życia. Każdy dźwięk jest falą, poprzez stosowanie świętych dźwięków zmieniamy swoją indywidualną falę, którą  jesteśmy. Nastrajamy ją na najwyższy dany, możliwy  nam poziom.
Jakże szybko można zmienić pewne rzeczy, dzięki  zastosowaniu odpowiedniej medytacji, ale także można zastosować je  w przewlekłych depresjach, nerwicach, stanach lękowych, zaburzeniach snu, uzależnieniach. Medytacja to  bardzo silna wspomagająca metoda w dochodzeniu do wewnętrznej równowagi.  Polecam je szczególnie w okresie trudnych zmian życiowych .

Joga kundalini proponuje szereg medytacji uwalniających, budujących, oczyszczających, wzmacniających i głęboko transformujących.  Na sesji  indywidualnej dobierane są odpowiednie techniki medytacyjne zależnie od sytuacji , stanu, potrzeb  oraz  możliwości danej osoby.

Od wielu lat towarzyszą mi stale w moim życiu i jestem wdzięczna za ten dar niezmiennie.

Od kiedy codziennie zaczynam dzień od używania mantr i praktykuję medytację moje życie płynie zupełnie inaczej…

Bioenergetyka


Psychosomatyka


Techniki medytacyjne


Uwalnianie energetyczne z punktami świadomości


Masaż mięśniowo-powięziowego uwalniania


Terapia czaszkowo-krzyżowa


Ćwiczenia energetyczne


Masaż bioenergetyczny – dotyk pełen miłości


Analiza śnienia, praca z symbolami


Joga kundalini


Praca na poziomie energetycznym z ciałami subtelnymi


Systemowe oczyszczanie energii życiowej, praca z traumą


Portret numerologiczny


Docieranie do karmy rodowej


Ustawienia