Psychosomatyka


Każdy z nas jest niepowtarzalny, jest władcą olbrzymiego wszechświata, wszechświata własnego ciała. Każde ciało ma około 100 bilionów komórek . Ty zaś jesteś jedynym myślicielem w tym gigantycznym królestwie. Każda twoja myśl dociera więc bezpośrednio do każdej pojedynczej komórki twojego ciała, decydując w ten sposób o jej zdrowiu bądź chorobie. Ponieważ myśl jest energią, więc taki rodzaj energii, jaki wysyłasz do swoich komórek zdeterminuje ich stan a tym samym stan twojego organizmu. Możesz oczywiście zatroszczyć się o to, abyś mógł panować w tym gigantycznym królestwie, jako mądry władca. Jako, że to ty tworzysz swój los, zatem to ty musisz go znosić i to ty możesz go zmienić.

Ciało nie może rozchorować się samo z siebie. Ono jest tylko projekcją naszej świadomości. Jest niczym ekran, który potrzebuje rzutnika, aby mogły pojawić się na nim obrazy.
Twoje myśli tworzą film i twoja świadomość decyduje, który film jest wyświetlany w danym momencie.
Ciało poprzez chorobę sygnalizuje, że coś jest nie tak z naszym myśleniem. Wszystkie treści świadomości mają swój odpowiednik w ciele i na odwrót – ostatecznie wszystkie są symptomami. Każdy symptom jest przesłaniem, informacją. Gdy tylko rozszyfrujemy język choroby, możemy przejść do niezbędnych kroków w celu usunięcia symptomów.
Każda choroba cielesna wg psychosomatyki ma podłoże natury psychicznej. Ciało jest zawsze skutkiem, nigdy przyczyną. Podobnie wszystkie tak zwane choroby starcze są tylko informacjami o nierozwiązanych zadaniach życiowych. Prawdziwą i niezmienną przyczyną choroby i cierpienia są myśli, postawy wewnętrzne, stosunek do innych i samego siebie. Leczeni e oznacza raczej poszerzanie stanu świadomości osoby chorej i znalezienia nowej drogi, która byłaby w stanie harmonii z jej zdrowiem i życiem. Choroba domaga się, aby wsłuchać się w siebie i zmienić swój sposób postepowania zanim będzie za późno. Uzdrowienie zależy od tego, czy zrozumiemy, co chce nam przekazać nasza choroba oraz oczywiście od tego, czy posłuchamy tego przesłania. Powrót do harmonii, czyli zdrowia jest uwarunkowany uporządkowaniem naszych myśli, uczuć, mowy i czynów. I chociaż wydaje się to niezbyt łatwe i męczące jest to jedyna droga do prawdziwego uzdrowienia, obejmującego trzy sfery człowieka – jego ciało, rozum i duszę. Dzięki założeniom psychosomatyki można dotrzeć do ograniczających daną osobę programów. Znając przyczynę choroby czy stanu możemy doprowadzić do wyzdrowienia. Świadomość zapala światło a tam, gdzie jest światło nie może być ciemności (choroby).

Bioenergetyka


Psychosomatyka


Techniki medytacyjne


Uwalnianie energetyczne z punktami świadomości


Masaż mięśniowo-powięziowego uwalniania


Terapia czaszkowo-krzyżowa


Ćwiczenia energetyczne


Masaż bioenergetyczny – dotyk pełen miłości


Analiza śnienia, praca z symbolami


Joga kundalini


Praca na poziomie energetycznym z ciałami subtelnymi


Systemowe oczyszczanie energii życiowej, praca z traumą


Portret numerologiczny


Docieranie do karmy rodowej


Ustawienia