Portret numerologicznyTakie działanie warto przeprowadzić zwłaszcza w przypadku, gdy w życiu dzieje się coś złego i trwa to dosyć długo. Zawsze należy szukać pomocy, a zmiana ustawienia numerologicznego jest naprawdę silną techniką.

Nie zwalnia to nikogo ze świadomej pracy nad sobą. Jeżeli jednak próbujesz coś zrozumieć, szukasz rozwiązań, wkładasz w to swój własny wysiłek i masz zaufanie do własnej wewnętrznej mądrości – to jesteś w stanie pokonać swoje wewnętrzne rozterki a numerologia jest w tym bardzo pomocna.Wszystko jest wibracją. Liczba jest formą zapisu wibracji. Za pomocą liczb można zapisać wszystko. Program na życie również. Portret numerologiczny jest wszechstronnym zestawieniem takich zapisów. Możesz poznać swoją Drogę Życia, wewnętrzne cele duszy, własną misję, uwarunkowania karmiczne. Jeżeli czujesz, że jesteś na zakręcie życiowym – to ważny moment, by zajrzeć do twoich liczb. Często nie możemy znaleźć swojego miejsca na ziemi, a numerologia daje dużo ważnych podpowiedzi.

Może już czas by działać i iść przez życie w zgodzie z własnym wewnętrznym planem a nie ciągle kręcić się w kółko i tracić czas, przeżywać frustracje.

Ważne jest, by wiedzieć w jakim cyklu życiowym człowiek się znajduje, bo świadome działanie zgodne z wewnętrznym planem rozwoju przyniesie korzyści.

Portret numerologiczny podpowie na czym najlepiej będzie skupić swoją uwagę w najbliższej przyszłości, pomoże ustalić priorytety, zwróci uwagę na słabości, które mogą być przeszkodą i podpowie, jakie są mocne punkty w osobowości, talenty.
Ważną techniką, która bywa nieraz konieczna do przeprowadzenia jest możliwość zmiany i takiego ustawienia nazwiska i podpisu, by łatwiej było zrealizować cele i zamierzenia i osiągnąć sukces.


Bioenergetyka


Psychosomatyka


Techniki medytacyjne


Uwalnianie energetyczne z punktami świadomości


Masaż mięśniowo-powięziowego uwalniania


Terapia czaszkowo-krzyżowa


Ćwiczenia energetyczne


Masaż bioenergetyczny – dotyk pełen miłości


Analiza śnienia, praca z symbolami


Joga kundalini


Praca na poziomie energetycznym z ciałami subtelnymi


Systemowe oczyszczanie energii życiowej, praca z traumą


Portret numerologiczny


Docieranie do karmy rodowej


Ustawienia