Masaż mięśniowo-powięziowego uwalniania


95 % bólu pochodzi ze skurczów tkanki miękkiej. Każdy z nas ma mięśnie, które chronicznie kurczą się tworząc sztywne wzorce przytrzymania w całym ciele.  Emocjonalne  i psychologiczne wzorce trzymania to główna przyczyna skurczu tkanki  łącznej.  Innymi słowy nasze ciała są zewnętrzną manifestacją naszego wewnętrznego emocjonalnego i psychicznego życia.

Na pewnym poziomie skurczów układ nerwowy odcina się na odczuwanie doznań z ciała i w ich miejsce ciało staje się odrętwiałe. Ale jeśli nagle zdarzy nam się np. stres, mięśnie będą się jeszcze bardziej kurczyć i ciało stanie się zablokowane a powięź w tym miejscu staje się sucha. Rejon ciała w którym to się stanie będzie emocjonalnie powiązany z rodzajem stresu psychicznego, który przeżywamy. Wszyscy doświadczamy chronicznych skurczy na skórze, w mięśniach, powięziach  i więzadłach.  Kiedy doświadczamy silnych skurczy, nerwy są ściśnięte. Przepływ krwi z ich komórek jest przyblokowany. Mięśnie i powięzi  są wówczas niedożywione, przeciążone.  Tworzy to różne poziomy cykli bólowych.  I z takim bólem biegniemy po pomoc.

Sesja masażu powięziowego spowoduje dotarcie do zamrożonych części  twojego ciała. Wymasuje i uwolni skurcz, który był wynikiem wyparcia emocjonalnego na przeżywany stres, czy traumę.

Sesja trwa od 1 do  do 1,5 godziny.
Bioenergetyka


Psychosomatyka


Techniki medytacyjne


Uwalnianie energetyczne z punktami świadomości


Masaż mięśniowo-powięziowego uwalniania


Terapia czaszkowo-krzyżowa


Ćwiczenia energetyczne


Masaż bioenergetyczny – dotyk pełen miłości


Analiza śnienia, praca z symbolami


Joga kundalini


Praca na poziomie energetycznym z ciałami subtelnymi


Systemowe oczyszczanie energii życiowej, praca z traumą


Portret numerologiczny


Docieranie do karmy rodowej


Ustawienia