Bioenergetyka


Biodynamiczny oddech i uwalnianie traumy to głęboki system terapii i pracy z ciałem. Poprzez ciało leczy się problemy umysłu. Związek między nimi jest punktem wyjścia do terapii oddechem.

To metoda, która powoduje uwolnienie blokad mentalnych, emocjonalnych i fizycznych. Docieramy aż do zmian na poziomie komórkowym, co jest głęboko uzdrawiające.

Sesja oddechowa stanowi element terapii zorientowanej na ciało wg. Wilchelma Reicha w połączeniu z łagodnymi, delikatnymi technikami pracy z uwalnianiem traumy Petera Levinea.

Podstawą tej pracy jest świadome, połączone oddychanie. Kiedy ciało osoby w czasie sesji jest naładowane energią, dochodzi do kontaktu z głęboko tłumionymi emocjami, które przebijają się na powierzchnię i mogą zostać uwolnione. Energia, która była do tej pory wykorzystywana do utrzymywania napięcia zostaje puszczona, staje się nagle dostępna. Dostępna dla nas, do życia.
To jest ten rodzaj pracy w którym podążamy za mądrością ciała. Pozwalamy na swobodny ruch ciała tak, jak ono tego chce.

Terapia duchowa jest podróżą ku poznaniu siebie. Ta droga nie jest czasami ani łatwa ani przyjemna. Ale wysiłek puszczenia tego, co nam już nie służy wart jest pełnego zaangażowania zwłaszcza, że życie płynie i nie warto się męczyć w nieskończoność.
Kryzys osobisty pojawia się, gdy jakaś sztywna część osobowości zostaje poddana dużemu naciskowi, ale to stanowi zarówno duże zagrożenie, jak i okazję do dalszego rozwoju.

W czasie sesji oddechowej zostaniesz poprowadzony delikatnie, z głębokim zrozumieniem, z uważną obecnością ku wewnętrznej przestrzeni ciała, dotkniesz tego, co ci przeszkadza w byciu sobą, co jest powodem utrapień i zmartwień. Twoje ciało dozna rozluźnienia i głębokiej relaksacji a duch poczuje ulgę i rozprężenie.
Sesja trwa około 1,5 do 2 godzin, potrzebny jest wygodny, luźny strój.

Bioenergetyka


Psychosomatyka


Techniki medytacyjne


Uwalnianie energetyczne z punktami świadomości


Masaż mięśniowo-powięziowego uwalniania


Terapia czaszkowo-krzyżowa


Ćwiczenia energetyczne


Masaż bioenergetyczny – dotyk pełen miłości


Analiza śnienia, praca z symbolami


Joga kundalini


Praca na poziomie energetycznym z ciałami subtelnymi


Systemowe oczyszczanie energii życiowej, praca z traumą


Portret numerologiczny


Docieranie do karmy rodowej


Ustawienia